Zondagvieringen

Zondagvieringen

Op deze pagina kunt u alle vieringen vinden van de vooravond (zaterdagavond), zondag en Hoogfeesten.

Wees welkom!

Uitleg tabel
De tabel is standaard gesorteerd op datum. U kunt echter ook naar eigen voorkeur sorteren op bijvoorbeeld locatie, voorganger of bijzonderheden. Door op de driehoekjes te klikken van de betreffende kolom wordt deze op alfabet gesorteerd. Wij raden u aan, mocht u dat willen, om rechtsboven bij ‘zoeken’ uw locatie, voorganger of koor van voorkeur in te typen en zo enkel de gezochte resultaten in de tabel te tonen.
Wij wijzen u erop dat het rooster altijd onder voorbehoud is.

DagDatumTijdLocatieFeestBijzonderheden12Koor  
zaterdag23-mrt-1916:00Huize WaalsdorpD. Langerhuizen-
zaterdag23-mrt-1917:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)D. Langerhuizen-volkszang
zaterdag23-mrt-1918:00H. Antonius AbtFilipijns (Engelstalig)Father Rex Fortes-FCC Choir
zaterdag23-mrt-1919:00H. MarthaA. van der Helm-
zaterdag23-mrt-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldás-
zondag24-mrt-1909:00H. Jacobus de Meerdere3e zondag veertigdagentijdBroeders van St. Jan-
zondag24-mrt-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)3e zondag veertigdagentijdR. Kurvers-Cantor + org.
zondag24-mrt-1909:30Josephkapel3e zondag veertigdagentijdK. van der Geest SVD-
zondag24-mrt-1910:00H. Agnes3e zondag veertigdagentijdJ. Rivadeneira Aldás-
zondag24-mrt-1910:15H. Jacobus de Meerdere3e zondag veertigdagentijdA. van der Helm-
zondag24-mrt-1910:30H. Antonius Abt3e zondag veertigdagentijdV. Wang svd-Gli Uccelli
zondag24-mrt-1911:00H. Martha3e zondag veertigdagentijdBroeders van St. Jan-
zondag24-mrt-1911:00H. Paschalis Baylon3e zondag veertigdagentijdR. Kurvers-3kk
zondag24-mrt-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)3e zondag veertigdagentijdP. de Ruiter SJ-
zondag24-mrt-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)3e zondag veertigdagentijdPortugeestaligp. Candido Luhuma-
zondag24-mrt-1912:00H. Agnes3e zondag veertigdagentijdSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldás-
zondag24-mrt-1912:00H. Jacobus de Meerdere3e zondag veertigdagentijdA. van der Helm-
zondag24-mrt-1913:00H. Martha3e zondag veertigdagentijdEngelstalig AfrikaansE. Owusu SVD-
maandag25-mrt-1919:30H. Antonius AbtMaria BodschapD. Langerhuizen
zaterdag30-mrt-1916:00Huize WaalsdorpD. Langerhuizen-
zaterdag30-mrt-1917:00H. Antonius AbtV. Wang svd-Organist Patrick Hopper
zaterdag30-mrt-1917:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)D. Langerhuizen-volkszang
zaterdag30-mrt-1919:00H. MarthaV. Wang svd-
zaterdag30-mrt-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldás-
zondag31-mrt-1909:00H. Jacobus de Meerdere4e zondag veertigdagentijdA. van der Helm-
zondag31-mrt-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)4e zondag veertigdagentijdD. Langerhuizen-Diaken Jouke Schatherenschola
zondag31-mrt-1909:30Josephkapel4e zondag veertigdagentijdWoord & Communiezr. E. Telik SSps-
zondag31-mrt-1910:00H. Agnes4e zondag veertigdagentijdJ. Rivadeneira Aldás-
zondag31-mrt-1910:15H. Jacobus de Meerdere4e zondag veertigdagentijdBroeders van St. Jan-
zondag31-mrt-1910:30H. Antonius Abt4e zondag veertigdagentijdA. van der Helm-Schola Gli Uccelli
zondag31-mrt-1911:00H. Martha4e zondag veertigdagentijdV. Wang svd-
zondag31-mrt-1911:00H. Paschalis Baylon4e zondag veertigdagentijdD. Langerhuizen-Diaken Jouke Schatdamesschola
zondag31-mrt-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)4e zondag veertigdagentijdWoord & Communiepw M. Witteman-
zondag31-mrt-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)3e zondag veertigdagentijdPortugeestalig (Woord & Communie)pw J. Eijken-
zondag31-mrt-1912:00H. Jacobus de Meerdere4e zondag veertigdagentijdBroeders van St. Jan-
zondag31-mrt-1912:00H. Agnes4e zondag veertigdagentijdSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldás-
zondag31-mrt-1913:00H. Martha4e zondag veertigdagentijdEngelstalig AfrikaansK. van der Geest SVD-
zaterdag6-apr-1915:30Huize WaalsdorpA. van der Helm--
zaterdag6-apr-1917:00H. Antonius AbtV. Wang svd--Laus Deo
zaterdag6-apr-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)A. van der Helm--volkszang
zaterdag6-apr-1919:00H. MarthaV. Wang svd--
zaterdag6-apr-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag7-apr-1909:00H. Jacobus de Meerdere5e zondag veertigdagentijdV. Wang svd--
zondag7-apr-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)5e zondag veertigdagentijdBroeders van St. Jan--Liduinakoor
zondag7-apr-1910:00H. AgnesJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag7-apr-1910:15H. Jacobus de Meerdere5e zondag veertigdagentijdR. Kurvers--
zondag7-apr-1910:30H. Antonius Abt5e zondag veertigdagentijdGezinsviering (Woord & Communie)pw Elma Beerends--Stadhoudertjes
zondag7-apr-1911:00H. Martha5e zondag veertigdagentijdWoord & Communiepw J. Eijken--
zondag7-apr-1911:00H. Paschalis Baylon5e zondag veertigdagentijdBroeders van St. Jan--3kk
zondag7-apr-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)5e zondag veertigdagentijdV. Wang svd--
zondag7-apr-1911:00Josephkapel5e zondag veertigdagentijdSurinaamsJ. Mul--
zondag7-apr-1912:00H. Jacobus de Meerdere5e zondag veertigdagentijdChristfried Rodeyns--
zondag7-apr-1912:00H. Agnes5e zondag veertigdagentijdSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag7-apr-1912:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)5e zondag veertigdagentijdHongaarstaligp. M. P?ter
zondag7-apr-1913:00H. Martha5e zondag veertigdagentijdEngelstalig AfrikaansK. van der Geest SVD--
zaterdag13-apr-1915:30Huize WaalsdorpV. Wang svd--
zaterdag13-apr-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)V. Wang svd--3kk
zaterdag13-apr-1918:00H. Antonius AbtFilipijns (Engelstalig)Father Saps--FCC Choir
zaterdag13-apr-1919:00H. MarthaA. van der Helm--
zaterdag13-apr-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag14-apr-1909:00H. Jacobus de MeerderePalmzondagA. van der Helm--
zondag14-apr-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)PalmzondagD. LangerhuizenDiaken H. van Zoelen-herenschola
zondag14-apr-1909:30JosephkapelPalmzondagNederlandsK. van der Geest SVD--
zondag14-apr-1910:00H. AgnesPalmzondagJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag14-apr-1910:15H. Jacobus de MeerderePalmzondagA. van der Helm--
zondag14-apr-1910:30H. Antonius AbtPalmzondagV. Wang svd--Dames Gli Uccelli
zondag14-apr-1911:00H. MarthaPalmzondagK. van der Geest SVD--
zondag14-apr-1911:00H. Paschalis BaylonPalmzondagD. LangerhuizenDiaken H. van Zoelen-Kiko
zondag14-apr-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)PalmzondagGezinsviering (Woord & Communie)pw M. Witteman--
zondag14-apr-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)PalmzondagPortugeestalig (Woord & Communie)pw J. Eijken--
zondag14-apr-1912:00H. AgnesPalmzondagSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag14-apr-1912:15H. Jacobus de MeerderePalmzondagBroeders van St. Jan--
zondag14-apr-1913:00H. MarthaPalmzondagEngelstalig AfrikaansP. Mazono SVD--
maandag15-apr-1919:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)BoetevieringD. LangerhuizenDiaken H. van Zoelen-3kk
maandag15-apr-1919:30H. Jacobus de MeerdereBoetevieringA. van der Helm--
dinsdag16-apr-1919:30H. Antonius AbtBoetevieringV. Wang svd--
dinsdag16-apr-1919:00H. MarthaBoetevieringK. van der Geest SVDpw J. Eijken-
dinsdag16-apr-1919:30H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)BoetevieringD. Langerhuizen--
woensdag17-apr-1919:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)Donkere MettenMettenV. Wang svd--herenschola
donderdag18-apr-1919:30H. AgnesWitte donderdagJ. Rivadeneira Aldàs--
donderdag18-apr-1919:00H. MarthaWitte donderdagK. van der Geest SVDDiaken H. van Zoelen & pw J. Eijken
donderdag18-apr-1919:30H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)Witte donderdagV. Wang svd--
donderdag18-apr-1919:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)Witte donderdagR. Kurvers--Liduinakoor
donderdag18-apr-1919:30H. Jacobus de MeerdereWitte donderdagA. van der Helm--
donderdag18-apr-1919:30H. Antonius AbtWitte donderdagD. Langerhuizen--Laus Deo
vrijdag19-apr-1915:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)Goede vrijdagKruiswegpw M. Witteman--
vrijdag19-apr-1915:00H. Jacobus de MeerdereGoede vrijdagKruiswegA. van der Helm--
vrijdag19-apr-1915:00H. Paschalis BaylonGoede vrijdagKinderkruiswegDiaken H. van Zoelen--
vrijdag19-apr-1915:00H. Antonius AbtGoede vrijdagKruiswegD. Langerhuizen--Patrick Hopper
vrijdag19-apr-1915:00H. AgnesGoede vrijdagKruiswegJ. Rivadeneira Aldàs--
vrijdag19-apr-1915:00H. MarthaGoede vrijdagKruiswegV. Wang svd--
vrijdag19-apr-1919:30H. AgnesGoede vrijdagKruishuldeJ. Rivadeneira Aldàs--
vrijdag19-apr-1919:00H. MarthaGoede vrijdagKruishuldeK. van der Geest SVDpw J. Eijken-
vrijdag19-apr-1919:30H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)Goede vrijdagKruishuldeV. Wang svdpw M. Witteman-
vrijdag19-apr-1919:30H. Antonius AbtGoede vrijdagKruishuldeD. Langerhuizen--Laus Deo
vrijdag19-apr-1919:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)Goede vrijdagKruishuldeR. Kurvers--Liduinakoor
vrijdag19-apr-1919:30H. Jacobus de MeerdereGoede vrijdagKruishuldeA. van der Helm-
zaterdag20-apr-1919:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)FamiliepaaswakeD. Langerhuizenpw M. Witteman-
zaterdag20-apr-1921:00H. Paschalis BaylonPaaswakeR. KurversDiaken H. van Zoelen-3kk
zaterdag20-apr-1921:00H. Jacobus de MeerderePaaswakeA. van der Helm--
zaterdag20-apr-1921:00H. AgnesPaaswakeJ. Rivadeneira Aldàs--
zaterdag20-apr-1921:30H. MarthaPaaswakeV. Wang svdK. van der Geest SVD & pw J. Eijken
zaterdag20-apr-1922:00H. Antonius AbtPaaswakeD. Langerhuizen--PaMa
zondag21-apr-1909:00H. Jacobus de MeerderePASEN---
zondag21-apr-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)PASENR. Kurvers--Liduinakoor
zondag21-apr-1909:30JosephkapelPASENWoord & Communiezr. E. Telik SSps--
zondag21-apr-1910:15H. Jacobus de MeerderePASENA. van der HelmBroeders van St. Jan-
zondag21-apr-1910:30H. Antonius AbtPASEND. LangerhuizenDiaken H. van Zoelen-Gli Uccelli
zondag21-apr-1911:00H. MarthaPASENV. Wang svd--
zondag21-apr-1911:00H. Paschalis BaylonPASENR. Kurvers--3kk
zondag21-apr-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)PASENP. de Ruiter SJ--
zondag21-apr-1911:00H. AgnesPASENJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag21-apr-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)PASENPortugeestaligp. Candido Luhumapw J. Eijken-
zondag21-apr-1912:00H. Jacobus de MeerderePASENGezinsmisA. van der HelmBroeders van St. Jan-
zondag21-apr-1913:00H. MarthaPASENEngelstalig AfrikaansK. van der Geest SVD--
maandag22-apr-1910:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)2e PaasdagD. Langerhuizen--Cantor +
maandag22-apr-1910:15H. Jacobus de Meerdere2e PaasdagBroeders van St. Jan--
maandag22-apr-1912:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)2e PaasdagHongaarstaligp.H. Istvan
zaterdag27-apr-1915:30Huize WaalsdorpD. Langerhuizen--
zaterdag27-apr-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)D. Langerhuizen--volkszang
zaterdag27-apr-1918:00H. Antonius AbtFilipijns (Engelstalig)Father Rex Fortes--FCC Choir
zaterdag27-apr-1919:00H. MarthaV. Wang svd--
zaterdag27-apr-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag28-apr-1909:00H. Jacobus de Meerdere2e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag28-apr-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)2e zondag door van PasenV. Wang svd--Cantor + org.
zondag28-apr-1909:30Josephkapel2e zondag door van PasenK. van der Geest SVD--
zondag28-apr-1910:00H. Agnes2e zondag door van PasenNederlandsJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag28-apr-1910:15H. Jacobus de Meerdere2e zondag door van PasenBroeders van St. Jan--
zondag28-apr-1910:30H. Antonius Abt2e zondag door van PasenD. Langerhuizen--UBK
zondag28-apr-1911:00H. Martha2e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag28-apr-1911:00H. Paschalis Baylon2e zondag door van PasenV. Wang svd--3kk
zondag28-apr-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)2e zondag door van PasenWoord & Communiepw J. Eijken--
zondag28-apr-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)2e zondag door van PasenPortugeestaligp. Bert van Tol--
zondag28-apr-1912:00H. Agnes2e zondag door van PasenSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag28-apr-1912:00H. Jacobus de Meerdere2e zondag door van PasenBroeders van St. Jan--
zondag28-apr-1913:00H. Martha2e zondag door van PasenEngelstalig AfrikaansE. Owusu SVD--
zaterdag4-mei-1915:30Huize WaalsdorpA. van der Helm--
zaterdag4-mei-1917:00H. Antonius AbtD. Langerhuizen--Laus Deo
zaterdag4-mei-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)A. van der Helm--volkszang
zaterdag4-mei-1919:00H. MarthaD. Langerhuizen--
zaterdag4-mei-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag5-mei-1909:00H. Jacobus de Meerdere3e zondag door van PasenJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag5-mei-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)3e zondag door van PasenR. Kurvers--volkszang
zondag5-mei-1910:00H. Agnes3e zondag door van PasenNederlandsJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag5-mei-1910:15H. Jacobus de Meerdere3e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag5-mei-1910:30H. Antonius Abt3e zondag door van Pasen(Woord & Communie)pw J. Eijken-Jubilate Deo Wateringen
zondag5-mei-1911:00H. Martha3e zondag door van PasenV. Wang svd--
zondag5-mei-1911:00H. Paschalis Baylon3e zondag door van PasenR. Kurvers--3kk
zondag5-mei-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)3e zondag door van PasenD. Langerhuizen--
zondag5-mei-1911:00Josephkapel3e zondag door van PasenSurinaamsJ. Mul--
zondag5-mei-1912:00H. Agnes3e zondag door van PasenSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag5-mei-1912:00H. Jacobus de Meerdere3e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag5-mei-1912:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)3e zondag door van PasenHongaarstaligp. A. Peters ofm
zondag5-mei-1913:00H. Martha3e zondag door van PasenEngelstalig AfrikaansK. van der Geest SVD--
zaterdag11-mei-1915:30Huize WaalsdorpD. Langerhuizen--
zaterdag11-mei-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)D. Langerhuizen--volkszang
zaterdag11-mei-1918:00H. Antonius AbtFilipijns (Engelstalig)Father Saps--FCC Choir
zaterdag11-mei-1919:00H. MarthaV. Wang svd--
zaterdag11-mei-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag12-mei-1909:00H. Jacobus de Meerdere4e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag12-mei-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)4e zondag door van PasenD. Langerhuizen--3kk
zondag12-mei-1909:30Josephkapel4e zondag door van PasenK. van der Geest SVD--
zondag12-mei-1910:00H. Agnes4e zondag door van PasenNederlandsJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag12-mei-1910:15H. Jacobus de Meerdere4e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag12-mei-1910:30H. Antonius Abt4e zondag door van PasenV. Wang svd--Laus Deo & S?ngerverein 1866
zondag12-mei-1911:00H. Martha4e zondag door van PasenBroeders van St. Jan--
zondag12-mei-1911:00H. Paschalis Baylon4e zondag door van PasenD. Langerhuizen--kiko
zondag12-mei-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)4e zondag door van PasenWoord & Communie / Kinderwoorddienstpw M. Witteman--
zondag12-mei-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)4e zondag door van PasenPortugeestalig (Woord & Communie)pw J. Eijken--
zondag12-mei-1912:00H. Agnes4e zondag door van PasenSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag12-mei-1912:00H. Jacobus de Meerdere4e zondag door van PasenBroeders van St. Jan--
zondag12-mei-1913:00H. Martha4e zondag door van PasenEngelstalig AfrikaansP. Mazono SVD--
zaterdag18-mei-1915:30Huize WaalsdorpBroeders van St. Jan--
zaterdag18-mei-1917:00H. Antonius AbtA. van der Helm--Organist Em?ke Tavasszy
zaterdag18-mei-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)Broeders van St. Jan--volkszang
zaterdag18-mei-1919:00H. MarthaA. van der Helm--
zaterdag18-mei-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag19-mei-1909:00H. Jacobus de Meerdere5e zondag door van PasenV. Wang svd--
zondag19-mei-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)5e zondag door van PasenA. van der Helm--herenschola
zondag19-mei-1909:30Josephkapel5e zondag door van PasenWoord & Communiezr. E. Telik SSps--
zondag19-mei-1910:00H. Agnes5e zondag door van PasenNederlandsJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag19-mei-1910:15H. Jacobus de Meerdere5e zondag door van PasenR. Kurvers--
zondag19-mei-1910:30H. Antonius Abt5e zondag door van Pasen1e H. CommunieD. Langerhuizenpw Elma Beerends-De Stadhoudertjes
zondag19-mei-1911:00H. Martha5e zondag door van PasenWoord & Communiepw J. Eijken--
zondag19-mei-1911:00H. Paschalis Baylon5e zondag door van PasenA. van der Helm--damesschola
zondag19-mei-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)5e zondag door van PasenGezinsvieringV. Wang svdpw M. Witteman-
zondag19-mei-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)5e zondag door van PasenPortugeestalig---
zondag19-mei-1912:00H. Agnes5e zondag door van PasenSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag19-mei-1912:00H. Jacobus de Meerdere5e zondag door van PasenGezinsvieringBroeders van St. Jan--
zondag19-mei-1913:00H. Martha5e zondag door van PasenEngelstalig AfrikaansK. van der Geest SVD--
zaterdag25-mei-1915:30Huize WaalsdorpV. Wang svd--
zaterdag25-mei-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)V. Wang svd--volkszang
zaterdag25-mei-1918:00H. Antonius AbtFilipijns (Engelstalig)Father Rex Fortes--FCC Choir
zaterdag25-mei-1919:00H. MarthaD. Langerhuizen--
zaterdag25-mei-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag26-mei-1909:00H. Jacobus de Meerdere6e zondag door van PasenJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag26-mei-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)6e zondag door van PasenD. Langerhuizen--3kk
zondag26-mei-1909:30Josephkapel6e zondag door van PasenK. van der Geest SVD--
zondag26-mei-1910:15H. Jacobus de Meerdere6e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag26-mei-1910:30H. Antonius Abt6e zondag door van PasenV. Wang svd--Gli Uccelli
zondag26-mei-1911:00H. Agnes6e zondag door van Pasen1e H. Communie gezamenlijke vieringJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag26-mei-1911:00H. Martha6e zondag door van PasenBroeders van St. Jan--
zondag26-mei-1911:00H. Paschalis Baylon6e zondag door van Pasen1e H. CommunieD. Langerhuizen--Kiko
zondag26-mei-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)6e zondag door van PasenP. de Ruiter SJ--
zondag26-mei-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)6e zondag door van PasenPortugeestaligp. Bert van Tol--
zondag26-mei-1912:00H. Agnes6e zondag door van PasenSpaanstalig---
zondag26-mei-1912:00H. Jacobus de Meerdere6e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag26-mei-1913:00H. Martha6e zondag door van PasenEngelstalig AfrikaansE. Owusu SVD--
donderdag30-mei-1910:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)HemelvaartD. Langerhuizen--Concinimus KC of 3KK
donderdag30-mei-1910:00H. AgnesHemelvaartJ. Rivadeneira Aldàs--
donderdag30-mei-1910:15H. Jacobus de MeerdereHemelvaartBroeders van St. Jan--
donderdag30-mei-1910:30H. Antonius AbtHemelvaartV. Wang svd--Schola Gli Uccelli
donderdag30-mei-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)HemelvaartA. van der Helm--
donderdag30-mei-1911:00H. MarthaHemelvaartK. van der Geest SVD--
donderdag30-mei-1912:00H. Jacobus de MeerdereHemelvaartBroeders van St. Jan--