Zondagvieringen

Zondagvieringen

Op deze pagina kunt u alle vieringen vinden van de vooravond (zaterdagavond), zondag en Hoogfeesten.

Wees welkom!

Uitleg tabel
De tabel is standaard gesorteerd op datum. U kunt echter ook naar eigen voorkeur sorteren op bijvoorbeeld locatie, voorganger of bijzonderheden. Door op de driehoekjes te klikken van de betreffende kolom wordt deze op alfabet gesorteerd. Wij raden u aan, mocht u dat willen, om rechtsboven bij ‘zoeken’ uw locatie, voorganger of koor van voorkeur in te typen en zo enkel de gezochte resultaten in de tabel te tonen.
Wij wijzen u erop dat het rooster altijd onder voorbehoud is.

DagDatumTijdLocatieFeestBijzonderheden12Koor  
zaterdag25-mei-1915:30Huize WaalsdorpV. Wang svd--
zaterdag25-mei-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)V. Wang svd--volkszang
zaterdag25-mei-1918:00H. Antonius AbtFilipijns (Engelstalig)Father Rex Fortes--FCC Choir
zaterdag25-mei-1919:00H. MarthaD. Langerhuizen--
zaterdag25-mei-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag26-mei-1909:00H. Jacobus de Meerdere6e zondag door van PasenJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag26-mei-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)6e zondag door van PasenD. Langerhuizen--3kk
zondag26-mei-1909:30Josephkapel6e zondag door van PasenK. van der Geest SVD--
zondag26-mei-1910:15H. Jacobus de Meerdere6e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag26-mei-1910:30H. Antonius Abt6e zondag door van PasenV. Wang svd--Gli Uccelli
zondag26-mei-1911:00H. Agnes6e zondag door van Pasen1e H. Communie gezamenlijke vieringJ. Rivadeneira Aldàs--
zondag26-mei-1911:00H. Martha6e zondag door van PasenBroeders van St. Jan--
zondag26-mei-1911:00H. Paschalis Baylon6e zondag door van Pasen1e H. CommunieD. Langerhuizen--Kiko
zondag26-mei-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)6e zondag door van PasenP. de Ruiter SJ--
zondag26-mei-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)6e zondag door van PasenPortugeestaligp. Bert van Tol--
zondag26-mei-1912:00H. Agnes6e zondag door van PasenGeen viering
zondag26-mei-1912:00H. Jacobus de Meerdere6e zondag door van PasenA. van der Helm--
zondag26-mei-1913:00H. Martha6e zondag door van PasenEngelstalig AfrikaansE. Owusu SVD--
donderdag30-mei-1910:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)HemelvaartD. Langerhuizen--Concinimus KC of 3KK
donderdag30-mei-1910:00H. AgnesHemelvaartJ. Rivadeneira Aldàs--
donderdag30-mei-1910:15H. Jacobus de MeerdereHemelvaartBroeders van St. Jan--
donderdag30-mei-1910:30H. Antonius AbtHemelvaartV. Wang svd--Schola Gli Uccelli
donderdag30-mei-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)HemelvaartA. van der Helm--
donderdag30-mei-1911:00H. MarthaHemelvaartK. van der Geest SVD--
donderdag30-mei-1912:00H. Jacobus de MeerdereHemelvaartBroeders van St. Jan--
zaterdag1-jun-1915:30Huize WaalsdorpD. Langerhuizen-
zaterdag1-jun-1917:00H. Antonius AbtA. van der Helm-Organist Patrick Hopper
zaterdag1-jun-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)D. Langerhuizen-3kk
zaterdag1-jun-1919:00H. MarthaA. van der Helm-
zaterdag1-jun-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldás-
zondag2-jun-1909:00H. Jacobus de Meerdere7e zondag door het jaarD. Langerhuizen-
zondag2-jun-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)7e zondag door het jaarA. van der Helm-Liduinakoor
zondag2-jun-1910:00H. Agnes7e zondag door het jaarNederlandsJ. Rivadeneira Aldás-
zondag2-jun-1910:15H. Jacobus de Meerdere7e zondag door het jaarBroeders van St. Jan-
zondag2-jun-1910:30H. Antonius Abt7e zondag door het jaarGezinsviering (Woord & Communie)pw J. Eijken-Stadhoudertjes
zondag2-jun-1911:00H. Martha7e zondag door het jaarV. Wang svd-
zondag2-jun-1911:00H. Paschalis Baylon7e zondag door het jaarA. van der Helm-3KK
zondag2-jun-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)7e zondag door het jaarD. Langerhuizen-
zondag2-jun-1911:00Josephkapel7e zondag door het jaarSurinaamsJ. Mul-
zondag2-jun-1912:00H. Agnes7e zondag door het jaarSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldás-
zondag2-jun-1912:00H. Jacobus de Meerdere7e zondag door het jaarBroeders van St. Jan-
zondag2-jun-1913:00H. Martha7e zondag door het jaarEngelstalig AfrikaansK. van der Geest SVD-
zaterdag8-jun-1915:30Huize WaalsdorpV. Wang svd-
zaterdag8-jun-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)V. Wang svd-volkszang
zaterdag8-jun-1918:00H. Antonius AbtFilipijns (Engelstalig)Father Saps-FCC Choir
zaterdag8-jun-1919:00H. MarthaD. Langerhuizen-
zaterdag8-jun-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldás-
zondag9-jun-1909:00H. Jacobus de MeerderePinksterenBroeders van St. Jan-
zondag9-jun-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)PinksterenD. Langerhuizen-herenschola
zondag9-jun-1909:30JosephkapelPinksterenK. van der Geest SVD-
zondag9-jun-1910:15H. Jacobus de MeerderePinksterenA. van der Helm-
zondag9-jun-1910:30H. Antonius AbtPinksterenV. Wang svd-Laus Deo
zondag9-jun-1911:00H. AgnesPinksterenGezamenlijke vieringJ. Rivadeneira Aldás-
zondag9-jun-1911:00H. MarthaPinksterenBroeders van St. Jan-
zondag9-jun-1911:00H. Paschalis BaylonPinksterenD. Langerhuizen-4seizoenenk
zondag9-jun-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)PinksterenK. van der Geest SVDpw M. Witteman
zondag9-jun-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)PinksterenPortugeestaligp. Candido Luhuma-
zondag9-jun-1912:00H. AgnesPinksterenSpaanstaligGeen viering-
zondag9-jun-1912:00H. Jacobus de MeerderePinksterenA. van der Helm-
zondag9-jun-1913:00H. MarthaPinksterenEngelstalig AfrikaansP. Mazono SVD-
maandag10-jun-1910:15H. Jacobus de MeerdereTweede PinksterenBroeders van St. Jan-
maandag10-jun-1910:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)Tweede PinksterenD. Langerhuizen-
maandag10-jun-1912:00H. Jacobus de MeerdereBroeders van St. Jan
maandag10-jun-1912:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)Tweede PinksterenHongaarstaligp. H. Istvan
zaterdag15-jun-1915:30Huize WaalsdorpA. van der Helm-
zaterdag15-jun-1917:00H. Antonius AbtD. Langerhuizen-Schola Gli Uccelli
zaterdag15-jun-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)A. van der Helm-volkszang
zaterdag15-jun-1919:00H. MarthaD. Langerhuizen-
zaterdag15-jun-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldás-
zondag16-jun-1909:00H. Jacobus de MeerdereH. Drie-eenheidD. Langerhuizen-
zondag16-jun-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)H. Drie-eenheidBroeders van St. Jan-Cantor + org.
zondag16-jun-1909:30JosephkapelH. Drie-eenheidWoord & Communiezr. E. Telik SSps-
zondag16-jun-1910:00H. AgnesH. Drie-eenheidNederlandsJ. Rivadeneira Aldás-
zondag16-jun-1910:15H. Jacobus de MeerdereH. Drie-eenheidA. van der Helm-
zondag16-jun-1910:30H. Antonius AbtH. Drie-eenheidJongerenvieringV. Wang svd-PaMa
zondag16-jun-1911:00H. MarthaH. Drie-eenheidMatthew ThekkeyilDiaken H. van Zoelen
zondag16-jun-1911:00H. Paschalis BaylonH. Drie-eenheidBroeders van St. Jan-3kk
zondag16-jun-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)H. Drie-eenheid1e CommunieD. Langerhuizenpw M. Witteman
zondag16-jun-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)H. Drie-eenheidPortugeestalig (Woord & Communie)pw J. Eijken-
zondag16-jun-1912:00H. AgnesH. Drie-eenheidSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldás-
zondag16-jun-1912:00H. Jacobus de MeerdereH. Drie-eenheid1e CommunieA. van der HelmBroeders van St. Jan
zondag16-jun-1913:00H. MarthaH. Drie-eenheidEngelstalig AfrikaansK. van der Geest SVD-
zaterdag22-jun-1915:30Huize WaalsdorpR. Kurvers-
zaterdag22-jun-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)R. Kurvers-volkszang
zaterdag22-jun-1918:00H. Antonius AbtFilipijns (Engelstalig)Father Rex Fortes-FCC Choir
zaterdag22-jun-1919:00H. MarthaV. Wang svd-
zaterdag22-jun-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldás-
zondag23-jun-1909:00H. Jacobus de MeerdereH. SacramentA. van der Helm-
zondag23-jun-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)H. SacramentR. Kurvers-3kk
zondag23-jun-1909:30JosephkapelH. SacramentK. van der Geest SVD-
zondag23-jun-1910:00H. AgnesH. SacramentNederlandsJ. Rivadeneira Aldás-
zondag23-jun-1910:15H. Jacobus de MeerdereH. SacramentPausmisBisschoppenA. van der Helm
zondag23-jun-1910:30H. Antonius AbtH. SacramentD. Langerhuizen-Gli Uccelli
zondag23-jun-1911:00H. MarthaH. SacramentV. Wang svd-
zondag23-jun-1911:00H. Paschalis BaylonH. SacramentR. Kurvers-herenschola
zondag23-jun-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)H. SacramentP. de Ruiter SJ-
zondag23-jun-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)H. SacramentPortugeestalig (Woord & Communie)pw J. Eijken-
zondag23-jun-1912:00H. AgnesH. SacramentSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldás-
zondag23-jun-1912:15H. Jacobus de MeerdereH. SacramentBroeders van St. Jan-
zondag23-jun-1913:00H. MarthaH. SacramentEngelstalig AfrikaansE. Owusu SVD-
zaterdag29-jun-1915:30Huize WaalsdorpD. Langerhuizen-
zaterdag29-jun-1917:00H. Antonius AbtA. van der Helm-Organist Patrick Hopper
zaterdag29-jun-1917:00Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)D. Langerhuizen-volkszang
zaterdag29-jun-1919:00H. MarthaA. van der Helm-
zaterdag29-jun-1920:00H. AgnesNeocatechumenaatJ. Rivadeneira Aldás-
zondag30-jun-1909:00H. Jacobus de Meerdere13e zondag door het jaarJ. Rivadeneira Aldás-
zondag30-jun-1909:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)13e zondag door het jaar--
zondag30-jun-1909:30Josephkapel13e zondag door het jaarWoord & Communiezr. E. Telik SSps-
zondag30-jun-1910:00H. Agnes13e zondag door het jaarNederlandsJ. Rivadeneira Aldás-
zondag30-jun-1910:15H. Jacobus de Meerdere13e zondag door het jaarBroeders van St. Jan-
zondag30-jun-1910:30H. Antonius Abt13e zondag door het jaarA. van der Helm-Laus Deo
zondag30-jun-1911:00H. Martha13e zondag door het jaarV. Wang svd-
zondag30-jun-1911:00H. Paschalis Baylon13e zondag door het jaarLiduinafeestD. LangerhuizenDiaken H. van ZoelenLiduinakoor & kiko
zondag30-jun-1911:00H. Ignatius (OLV Onbevlekt Ontvangen)13e zondag door het jaarWoord & Communiepw M. Witteman-
zondag30-jun-1911:30Marlot (Onbevlekt Hart van Maria)13e zondag door het jaarPortugeestaligp. Bert van Tol-
zondag30-jun-1912:00H. Agnes13e zondag door het jaarSpaanstaligJ. Rivadeneira Aldás-
zondag30-jun-1912:00H. Jacobus de Meerdere13e zondag door het jaarBroeders van St. Jan-
zondag30-jun-1913:00H. Martha13e zondag door het jaarEngelstalig AfrikaansK. van der Geest SVD-