In oktober starten de voorbereidingen voor de sacramenten Eerste Heilige Communie (EHC) en het Heilig Vormsel. Hieronder vindt u de informatie over de voorbereidingen en de informatieavond voor het vormsel.
Eerste Heilige Communie
Binnen de parochie worden in elke gemeenschap de kinderen voorbereid op het ontvangen van de Eerste Heilige Communie. De start van de voorbereidingen is in elke gemeenschap verschillend. Vanaf oktober 2024 zijn de ouderavonden waar de praktische informatie omtrent de voorbereiding in desbetreffende gemeenschap wordt gegeven. De vieringen zijn in mei/juni 2025. Het definitieve rooster van de vieringen zal in oktober 2025 op deze plaats bekend worden gemaakt. Voor meer informatie en aanmelden kunt u zich richten tot de lokale secretariaten.
Op onze websitepagina voor het sacrament EHC vindt u meer informatie.
H. Vormsel
Donderdag 24 oktober 2024 om 20:00 uur is er een informatieavond omtrent het Heilig Vormsel. Deze zal gehouden worden in de parochiezaal bij de Paschalis Baylonkerk (ingang via de zij-ingang Paschalispad 1). Ouders en vormelingen zijn hiervoor uitgenodigd om met elkaar kennis te maken. Parochievicaris Johnny Rivadeneira Aldas zal inhoudelijk het H.Vormsel toelichten en het team dat de lessen verzorgd stelt zich voor, waarna er ruimte is voor vragen en uitwisseling met elkaar.
De voorbereiding zal starten op 7 november en zal op donderdagavonden tussen 19.00 en 20.30 uur worden aangeboden in The Corner bij de Paschalis Baylonkerk, ingang Dreibholzstraat (achter de kerk).
Er zullen verschillende activiteiten en vieringen met alle vormelingen samen georganiseerd worden. Ook na de Vormselviering zullen er nog een aantal gezamenlijke activiteiten gepland worden. Voor verdere informatie en vragen: parochiesecretariaat@rkdenhaag.nl
Op onze websitepagina voor het sacrament H. Vormsel vindt u meer informatie.
