Webredactie

Webredactie

Heeft u vragen of opmerkingen over deze website, of wilt u een nieuwsbericht geplaatst hebben? Neem dan contact op met de desbetreffende webredactie. Voor technische zaken kunt u ook contact opnemen met de webmaster.

H. Agnes
Clemens de Hingh
webredactie.agnes@rkdenhaag.nl

H. Antonius Abt
Nelly Oosthoek
webredactie.antoniusabt@rkdenhaag.nl

H. Driekoningen
Peter van Meeuwen
webredactie.driekoningen@rkdenhaag.nl

H. Ignatius van Loyola
Vacature
webredactie.ignatius@rkdenhaag.nl

H. Jacobus de Meerdere
Arthur van den Boogaard
webredactie.jacobus@rkdenhaag.nl

H. Willibrord
a.i. Clemens de Hingh
webredactie.willibrord@rkdenhaag.nl

Webredactie Maria Sterre der Zee
Lisette van Oordt
Celine Timmerman
webredactie@rkdenhaag.nl

Webmaster
Matthijs Wiegant
webmaster@rkdenhaag.nl